• slider
  • slider
barytka

Ubytování Barytka - bed & breakfast - Špindlerův Mlýn

Nabízíme Vám pobyt v rodinném a klidném prostředí v jednom z nejvýše položených míst údolí Svatého Petra. Část objektu s č.p. 288 disponuje kapacitou 5 dvoulůžkových pokojů, přičemž čtyři z nich jsou navíc vybaveny jedním a jeden dvěma pevnými plnohodnotnými lůžky.

Sprchový kout s toaletou, trezor, lednička v každém z nich, jsou samozřejmostí. Hostům je k dispozici společenská místnost, která je mimo dobu podávání bohaté bufetové snídaně využívána např. jako čítárna nebo pracovna. Venkovní uzamykatelné boxy slouží především v zimním období pro úschovu lyží nebo snowboardů.

Pokoje jsou pokryty wi-fi signálem. Součástí ceny za pobyt je poskytování této služby hostům zdarma.

Společenská místnost spolu se třemi pokoji je umístněna v prvním podlaží, dva zbývající pokoje se nacházejí ve druhém podlaží - podkroví.

Parkování je přímo u objektu.

Fotogalerie
UPOZORŇUJEME, ŽE NENABÍZÍME ŽÁDNÉ POBYTY PŘES SLEVOVÉ SERVERY!

UPOZORŇUJEME, ŽE NENABÍZÍME ŽÁDNÉ POBYTY PŘES SLEVOVÉ SERVERY!

S nabídkami na slevových portálech nemá B&B Barytka nic společného.

LETNÍ SEZÓNA 2016 | ZAVŘENO
 

Ceny jsou uvedeny v Kč pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji dle příslušného počtu nocí

 

TERMÍN POČET NOCÍ
  7 4-6 2-3
       
15.05. - 30.09. 450 500 500
       
       
       

Slevy:

Děti do 12 let na pokoji s 2 dospělými -50%, do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko a lůžkoviny).

Příjezd:

Pokoje jsou v den příjezdu připraveny od 15.00 hod.

Odjezd:

V den odjezdu prosíme hosty o uvolnění pokoje nejpozději do 10.00 hod. dopoledne.

Způsob platby

Úhrada ubytování je v den příjezdu hotově.

Jaká je vzdálenost do...?
centra od pensionu je to pouhých 25 min. pěšky
ke ski areálu PLÁNÈ - cca 3/4 km
ke ski areálu MEDVĚDÍN - 4 km. V zimním období možnost využití skibusu. Zastávka je vzdálena 2 min. V případě, že jedete na lyžích loukou dolů, dorazíte k lyžařskému vleku STOH.
do VRCHLABÍ 14 km autem
k nejbližší restauraci - 5 min. pěšky
k prameni Labe - 13 km
Je možné si s sebou vzít na pokoj domácí spotřebiče?
Z bezpečnostně technických důvodů nikoli. Své přímotopy, pečičky na chleba a kávovary nechte, prosíme, doma.
Check-in & Check-out
Pokoje jsou pro Vás nachystány v den příjezdu od 15.00 hod. Pokud se stane a přijedete dříve, věci si můžete nechat ve spol. místnosti než bude Váš pokoj nachystán k nastěhování. V den odjezdu žádám hosty uvolnit pokoj nejpozději do 10.00 dopoledne.
Zkrácení pobytu
Neustále prší, je málo sněhu, zranili jsme se na lyžích, můj manžel onemocněl. Chceme jet domů.I to se bohužel stává. Patří to ovšem mezi životní situace, za které jako ubytovatel nenesu zodpovědnost a tudíž na to při svévolném zkrácení pobytu a požadované refundaci finančních prostředků nemůžu brát zřetel. Proto Vám doporučuji uzavřít s jakoukoli pojišťovnou, která tento druh pojištění nabízí, pojištění storna a přerušení pobytu. Děkuji za pochopení.
Můžeme si sebou vzít psa nebo kočku?
Pobyty s domácími mazlíčky neposkytujeme.
Jsem motorkář nebo cyklista.
I Vy jste zde srdečně vítáni. Vaše pekelné stroje budou odpočívat v uzamykatelné garáži. Samozřejmě, že bez jakýchkoli poplatků!
Jakým způsobem probíhá rezervace?

1) Vyplňte, poptávkový formulář. Na Váš dotaz odpovídáme vždy písemnou formou na adresu mailu, který jste uvedli ve své poptávce. Nejpozději do 24 hodin Vám vytvoříme cenovou nabídku. Kalkulace bude obsahovat počet nabízených pokojů a konečnou cenu bez jakýchkoli skrytých poplatků.

2) V případě, že Vám nabídka bude vyhovovat, zašlete nám závaznou objednávku na jejímž základě Vám vystavíme zálohovou fakturu. Při pobytu na 7 a více nocí činí záloha 30% z celkové částky za objednaný pobyt. Při kratším pobytu na 2 až 3 noci fakturujeme zálohu ve výši 100%.

3) Součástí faktury jsou i stornopodmínky do kdy a za jakých podmínek je možné pobyt zrušit a žádat o refundaci finančních prostředků. Úhradou faktury a připsáním částky na účet je Vaše rezervace potvrzena a Vy se můžete těšit na pobyt zde.

4) Rezervace metodou předautorizace vaší platební karty: Mailem Vám bude zaslán pobytový poukaz. V něm vyplníte jméno držitele a číslo platební karty, platnost a podpis. Zašlete zpět nejlépe oscanovaný. Vaše karta bude autorizována minimální platbou. Tato operace slouží pouze pro garanci rezervovaného pobytu. V případě, že autorizace bude bankou odmítnutá z důvodu nekrytého účtu nebo uvedení nekorektních údajů plátce, je rezervace neplatná. O tomto Vás informujeme bezprostředně mailem.

Pobyty na 1 noc
....bohužel neposkytujeme. Děkujeme za pochopení.
Kontakt

Kontakt

Eva Tučková
František Pištora
B&B Barytka


54351 Špindlerův Mlýn 288
 

Poptávka


captcha
logo jaaty.com